TwójPrawnik

Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki stypendium Instytutu Konfucjusza studia językowe kontynuowałam w Chinach na Sichuan Normal University. Podczas pobytu w Syczuanie miałam zaszczyt udzielać prywatnych lekcji języka chińskiego Konsul Generalnej RP Katarzynie Wilkowieckiej, a także nawiązałam współpracę z chińskimi biurami tłumaczeń, gdzie doskonaliłam swój warsztat tłumaczeniowy.

Tłumaczeniami języka chińskiego zajmuję się profesjonalnie od 2014 roku. Jako tłumacz miałam okazję uczestniczyć w realizacji wielu ciekawych projektów, a także zgromadziłam pokaźne portfolio wykonanych tłumaczeń pisemnych. Prowadzę własną działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT. 

Oprócz świadczenia usług tłumaczeniowych podejmuję się także realizacji nietypowych projektów. W 2017 roku odbyłam praktyki w Instytucie Polskim przy Ambasadzie RP w Pekinie, które ukończyłam z oceną celującą, co zaowocowało dalszą współpracą trwającą do dziś. Zrealizowane dla Instytutu projekty to m.in. design i nadzorowanie realizacji kalendarza pamiątkowego z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP oraz tworzenie i prowadzenie wieloletniej kampanii medialnej na chińskich platformach Weibo i WeChat pt. „#100 powodów by odwiedzić Polskę#”. Pojedyncze posty przygotowane przeze mnie osiągają od kilkudziesięciu do trzech milionów odsłon, skutecznie promując Polskę za granicą.

Od 2016 roku pracuję także jako wykładowca akademicki.

Zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych, firmy i przedsiębiorstwa oraz biura tłumaczeń.

Joanna Maj - tłumacz języka chińskiego

Tłumacz języka chińskiego
O mnie

Tłumacz języka chińskiego Joanna Maj

ul. Bolka 15C/54, 61-608 Poznań

NIP: 9721297029 REGON: 38196371    

nr tel. +48  609 970 014
e-mail:  maj.joanna@hotmail.com

Strona główna | Oferta tłumaczeniowa | Pozostałe usługi | Realizacje | O mnie |  Kontakt 

 

© tlumacz-chinski.com 2020 
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Website by Studio Kreska

Kod QR

Kod QR do kontaktu poprzez aplikację WeChat